top of page

Proč zvolit jazykový kurz od nás?

Naše škola

Specializujeme se pouze na německý jazyk, proto dosahujeme vysoké odbornosti. Nabízíme výuku všech pokročilostí i konverzaci s rodilým mluvčím. Individuální výuka či výuka Duo nebo Trio je možná v naší učebně, na přání u klienta stejně jako firemní kurzy u vás ve firmě. Nabízíme i výuku po Skypu, kombinaci docházkových a e-mailových lekcí a výuku v kavárně. Připravíme vás na maturitu, zkoušku na VŠ, mezinárodní certifikát, pobyt či studium v zahraničí. Je za námi 15 let praxe a mnoho spokojených klientů.

Náš cíl

Nabídnout kvalitní výuku za rozumnou cenu. Nedělejte kompromisy a nemarněte svůj čas a peníze ve skupinových kurzech, kde se naučíte pravidla, ale nebudete umět mluvit. U nás budete opravdu mluvit německy a nejenom probírat lekce.

Náš tým

Všichni lektoři a lektorky jsou vystudovaní germanisté, kteří učí rádi a baví je pracovat s lidmi. Mají zkušenosti a metodickou a didaktickou praxi. Umí dokonale nejen jazyk samotný, ale ví, jak jej naučit. 

Naši klienti

Zní to jako klišé, ale našimi klienty se může stát kdokoli. Od velkých korporátních klientů, větších i menších firem, po jednotlivce všech věkových kategorií. Všem se věnujeme se stejnou pečlivostí, ať už jste manažer, matka na mateřské dovolené či student. Učíme i děti a teenagery.

bottom of page