top of page

Reference

icon_small.png

David Makówka

programátor

Na lekce k paní Běhavé jsem docházel dvakrát týdně během několika měsíců. Výuka probíhala v klidu ve vybavené učebně. Na úvodní hodině se paní Běhavá seznámila s mojí úrovní němčiny a na základě tohoto poznatku mi nabídla možnosti výuky a materiály, které bychom mohli používat. S paní Běhavou lze vést konverzace i probírat gramatiku. Se znalostmi a schopnostmi, které jsem běhěm lekcí nabyl jsem plně spokojen. Jakožto první výuka němčiny ve formátu jeden na jednoho, kterou jsem kdy absolvoval mi pomohla zejména rozmluvit se, ujasnit si gramatické pravidla a naučit se plno nových výrazů. Výuka je nabízena za velmi příjemnou cenu. Doporučuji a děkuji!

icon_small.png

Matej Forgáč

programátor

Velmi dobry pristup ku klientovi. Lekcie prisposobene na mieru. Po pol roku individualnych lekcii sa moja nemcina neporovnatelne zlepsila. Lektorku Mgr. Magda Běhavá mozem len odporucit.

dako-brno-l.png

Daniel Nykodým

projektant, www.dakobrno.cz

Pokud se z nějakého důvodu obáváte výuky přes Skype, podobně jako jsem se obával já, pak opravdu není důvod. Tuto formu mohu jen doporučit. Vyzkoušet tento způsob mě donutila současná situace způsobená koronavirem... a jsem přesvědčen, že u tohoto způsobu zůstanu. Úspora času a peněz, stejný efekt.. Nevyzkoušíš, nevíš..;)

Rufin logo

Lutz Meyer

General Sales Manager CEE, Rufin cosmetic GmbH, www.rufin.de

Studio Spezi jsme oslovili před 3 lety na překlady smluv do češtiny a slovenštiny. Od té doby využívá naše firma jejich překladatelských služeb pravidelně. Naše spolupráce zahrnuje překlady veškeré korespondence ve formě emailů, dopisů a smluv. Dále provádí Studio Spezi dle potřeby telefonáty s našimi zákazníky v České a Slovenské republice. Služby Studia Spezi se vyznačují vždy rychlým a excelentním zpracováním našich zakázek, spojeným s flexibilitou a příjemným vystupováním především paní Magdy Běhavé. Nejenom proto jsou pro naši společnost nepostradatelné. Využíváme také tlumočnické služby spolupracovníků Studia Spezi jako jazykovou podporu při jednání s našimi zákazníky v daných zemích. Profesionální vystupování, stejně jako bezchybné jazykové znalosti si zaslouží rovněž naše absolutní doporučení.”

logo_chmellar.png

Petr Chmelař

Chmellar s.r.o., www.chmellar.cz

​Služby Mgr. Magdy Běhavé mohu doporučit zejména těm, kteří hledají profesionální výkon a současně individuální přístup. Využíváme jejich kurzů již skoro 4 roky a jsme po celou tu dobu velmi spokojeni.

icon_small.png

Dr Liliya Serbina

vědkyně

Paní Běhavá je nejlepší lektorka německého jazyka, příjemně se mi s ní spolupracuje a vše umí dobře vysvětlit. Je časově flexibilní, kdykoli jsem potřebovala změnit hodinu výuky, tak mi vyšla vstříc. Mohu ji velmi doporučit! (Sama u ní studuji už 2,5 roku, dodělávám úroveň B2.

icon_small.png

Sandra Kozubková

Poradce pro Německo

S paní Běhavou spolupracuji již druhým rokem a vše je na 1*. Nejvíce oceňuji rychlost. Vše perfektní.

icon_small.png

Jiří Macek

právník

Kvalitní a rychlé překlady odborných textů. Spokojenost!

icon_small.png

Iva S.

studentka

S výukou jsem byla velmi spokojená a mohu jen doporučit. Paní lektorka má individuální přístup ke klientům a výuka probíhá zábavnou formou. V němčině jsem se zlepšila a to i přes to, že jsem moc času na studium neměla.

icon_small.png

Lenka L.

asistentka, 736 256 214

Paní lektorka je velmi příjemná, stejně jako prostředí, ve kterém vyučuje. Chodím na soukromé lekce středně pokročilých, výuka probíhá dle učebnice vč. poslechů. K jednotlivým cvičením a textům paní lektorka vymýšlí další navazující konverzaci, aktivity apod. Pokud potřebuji hodinu přehodit, vždy mi vyjde vstříc, což je pro mě velmi výhodné

icon_small.png

MUDr. Eugene Gorbunov

lékař

S výukou němčiny ve studiu Mgr. Běhavé jsem byl maximálně spokojen. Lepší přístup k výuce jsem nikdy nezažil. Plně se přizpůsobili mým požadavkům, a to jak z časově/organizačního hlediska, tak i co se týče směru a dynamiky výuky. Ani jednou jsem se v hodině nenudil a bylo vidět, že lektor se na každou hodinu pečlivě připravuje a myslí na to, co budeme probírat. Proto jsem po každé hodině měl pocit dobře vynaložené práce. Myslím, ze výsledky mluví samy za sebe - během 6 měsíců (od září 2010 do března 2011) jsem pokročil ze stavu, kdy jsem nemluvil a v psaném textu rozuměl každé 10 slovo, do stavu, kdy jsem schopen celkem bez problémů se domluvit, psát a číst. V Německu žiji již 10 dní a mohu říci, že si se svou němčinou celkem dobře vystačím, i když musím komunikovat hodně (jsem lékař). Můj verdikt zní - vřele doporučuji.

icon_small.png

Zdeněk Koblížek

stavbyvedoucí, koblizek.zdenek@seznam.cz ~ 602 785 635


​Spolupracuji s několika lektory německého jazyka a k Mgr. Běhavé se vždy těším. Není to jen suchá výuka, ale něco více, troška zábavy, špetka gramatiky, aktuálnost učebních materiálů a flexibilita při výuce patří k jejím silným stránkám.

icon_small.png

Jiří Matějek

majitel stavební firmy, jirimatejek@seznam.cz

Služby paní Běhavé a jejich spolupracovníků využívám již 3 roky s absolutní spokojeností. Mám hodně časově náročné zaměstnání a musím velice ocenit její časovou flexibilitu. Časté změny termínů našich lekcí nejsou žádným problémem. A díky spolupráci s panem Zlatníčkem jsem zaznamenal obrovské zlepšení v německé komunikaci. Mohu jen doporučit.

icon_small.png

MUDr. Sylva Koudelková

lékařka

Oceňuji profesionalitu lektorky a také pružnost při požadavku na změnu termínu výuky.

icon_small.png

Ing. Miroslav Pivoda

602 561 793

Oceňuji individuální přístup ke klientům, trpělivost lektora, formy výuky a neutuchající snahu naučit klienta i v případě, že klientova vlastní snaha a přístup ke studiu jazyka pokulhávají.

icon_small.png

Barbara Šťastná

studentka

Vyzkoušela jsem již výuku u několika soukromých učitelů a Mgr. Magda Běhavá patří k těm nejlepším. Tempo i styl výuky přizpůsobí vašim požadavkům a momentální vytíženosti v práci/ve škole, ale zároveň je důsledná a opravdu s vámi látku procvičí a zopakuje. Umí jednoduše a srozumitelně vysvětlit gramatiku a různými testy a cvičeními vás poměrně nenásilnou formou donutí si opakovat i slovíčka. Interaktivní a hravé prvky do výuky zařazuje přesně tak často, jak vám to vyhovuje. Také je časově flexibilní a přehodit si termín výuky nebývá problém. Jsem s její výukou opravdu spokojená.

icon_small.png

Ivana Kučerová

recepční

Mohu jenom doporučit. Laskavý, ale profesionální přístup s důrazem na individuální potřeby klienta. Na hodiny konverzace s Mgr. Běhavou jsem se těšila a odcházela jsem s pocitem, že to nevzdám a budu se dál snažit objevovat tento jazyk.

icon_small.png

Dana Vaďurová

administrativa

Mgr. Magda Běhavá je skvělá lektorka, která naučí, je trpělivá a flexibilní. Jistě její služby využiji i do budoucna. Vřele ji mohu doporučit.

icon_small.png

Aleš Práznovský

pečovatel

​Mohu jen potvrdit zde uvedené kladné recenze. Oceňuji především obrovskou trpělivost, ale taky profesionalitu, zodpovědnost a domácí pohodu při výuce. Mohu tedy jen doporučit. Potřebujete-li němčinu k práci, paní Mgr. Magda Běhavá je výborná volba!! Dokáže se skvěle přeorientovat i na odbornější němčinu, přesně dle toho, co potřebujete. Samozřejmostí je i zajištění odborné literatury a učebnic. Přeji hodně zdaru při výuce!

icon_small.png

Daniel Zelenka

manager, technická podpora

Svoji lektorku němčiny paní Mgr. Magdu Běhavou můžu jen doporučit zejména pro její profesionální, ale i přátelský přístup. Díky ní má moje výuka němčiny koncept a pomohla mě posunout se konečně o něco dál. Čeho si zejména cením je nejen její připravenost na každou lekci, ale také důslednost a takový nenásilný nátlak (úkoly, testy), díky kterému jsem „nucen“ na sobě pracovat. Jak už jsem zmínil na začátku, paní lektorku Mgr. Běhavou doporučuji všem, kteří to s výukou němčiny myslí alespoň trochu vážně.

icon_small.png

Markéta Škereňová

vědkyně

Již několik měsíců mám s Mgr. Magdou Běhavou pravidelné lekce němčiny přes Skype a jsem velmi spokojená. Vyhledala jsem si ji na internetu na základě hodnocení předchozích klientů a rozhodně nelituji. Jelikož potřebuji němčinu aktivně používat, soustředíme se především na konverzaci. Paní lektorka připravuje studijní materiály, které mi umožní popovídat si o zajímavém tématu a zároveň procvičit i gramatiku. Pokud jsem potřebovala změnit či zrušit termín lekce, vždy jsme se bez problémů domluvily :-) Velmi si vážím jejího vstřícného a pozitivního přístupu, díky kterému se na další lekci vždy těším! Také musím říci, že moje němčina se za posledních několik měsíců velmi zlepšila. Jsem moc ráda, že jsem si zvolila tuto možnost individuální výuky a měla jsem štěstí na výbornou lektorku. Vřele doporučuji!

icon_small.png

Lukáš Zavřel

technický pracovník

Mgr. Magda Běhavá je velmi vlídná a ochotná pomoci. Časově flexibilní ve výuce, vždy rychlá odezva překladu textu. Profesionální přístup. Kolikrát se mi vůbec nechtělo učit a chtěl jsem to vzdát, ale paní Běhavá vám dá svým přístupem energii a motivaci. Jsem velmi spokojen a má moji přízeň.

icon_small.png

Bára Bittnerová

studentka

Jsem ráda, že mám možnost zde napsat svůj názor a doporučení na lektorku Mgr. Magdu Běhavou. Paní Běhavou jsem vyhledala, když jsem byla v nouzi. Potřebovala jsem v určeném čase kvalitně připravit na závěrečnou zkoušku z německého jazyka na univerzitě. To se paní Běhavé také povedlo :-) Věnovala mi spoustu času s doučováním, vše pečlivě vysvětlila a na názorných příkladech nebo při konverzaci moje znalosti ještě upevnila. Paní Magdu Běhavou mohu studentům, kteří se ocitnou v podobné nebo stejné situaci jako já, jen doporučit. Ale nejen studentům, ale všem, kteří mají chuť nebo potřebu se zlepšit v německém jazyce či s ním začít úplně od začátku.

icon_small.png

Hynek Semecký

podnikatel

Rychlost, kvalita a bez zbytečných „blbostí“ okolo. Nevím, co více si přát :).

Zde můžete přidat recenzi na naše služby.  Recenze bude zveřejněna po vzájemném potvrzení přes zadaný e-mail. Pokud si to nebudete přát, žádný z kontaktních údajů nebude zveřejněn.

Děkujeme! Zpráva byla přijata.

bottom of page